Epizoda Tickle Crabs (v originále Tickle Crabs) je 20. epizodou 2. sezony. Celkem 72. epizodou celého seriálu.

Obsah epizody:

Bluey a Bingo přesvědčí Bandita, aby si zahrál jednu z jeho nejméně oblíbených her “Lechtání krabů”, při které musí předstírat, že je na pláži, a omylem si domů přinese kraby, kteří ho lechtají. Bandita prosí Chilli, aby si hru zahrála s ním, ale když odmítne, uvědomí si, že musí najít způsob, jak lechtajícím krabům zabránit sám.


Bibliographic details for “List of Bluey episodes”

Please remember to check your manual of style, standards guide or instructor’s guidelines for the exact syntax to suit your needs. For more detailed advice, see Citing Wikipedia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Explore More

Pláž – S1E26

15. 6. 2024 0 Comments 0 tags

Epizoda Pláž (v originále The Beach) je 26. epizodou 1. sezony. Celkem 26. epizodou celého seriálu. Obsah epizody: Na rodinném výletě na pláž se Chilli rozhodne jít sama na procházku.

Královny – S2E23

10. 7. 2024 0 Comments 0 tags

Epizoda Královny (v originále Queens) je 23. epizodou 2. sezony. Celkem 75. epizodou celého seriálu. Obsah epizody: Bingo se převlékne za královnu, zatímco Bluey vystupuje jako její královský komorník, než

Sleepytime – S2E26

11. 7. 2024 0 Comments 0 tags

Epizoda Sleepytime (v originále Sleepytime) je 26. epizodou 2. sezony. Celkem 78. epizodou celého seriálu. Obsah epizody: Před spaním je Bingo odhodlaná spát celou noc ve své vlastní posteli. Po