Epizoda Autobus (v originále Bus) je 22. epizodou 2. sezony. Celkem 74. epizodou celého seriálu.

Obsah epizody:

Bluey a Bingo se převléknou za babičky a nastoupí do imaginárního autobusu, který řídí Bandita. Spřátelí se s dámou v autobuse (Chilli), která se zakouká do řidiče autobusu. Obě babičky se stanou dohazovačkami a pomohou dámě sebrat odvahu k tomu, aby ho oslovila, a způsobí v autobuse zmatek, aby jejich nová kamarádka měla víc času najít své sebevědomí.


Bibliographic details for “List of Bluey episodes”

Please remember to check your manual of style, standards guide or instructor’s guidelines for the exact syntax to suit your needs. For more detailed advice, see Citing Wikipedia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Explore More

Přespání – S1E39

22. 6. 2024 0 Comments 0 tags

Epizoda Přespání (v originále The Sleepover) je 39. epizodou 1. sezony. Celkem 39. epizodou celého seriálu. Obsah epizody: Bluey a Bingův bratranec Muffin přijíždějí na přespání ve velmi unaveném stavu.

Hora Mumandad – S1E44

24. 6. 2024 0 Comments 0 tags

Epizoda Hora Mumandad (v originále Mount Mumandad) je 44. epizodou 1. sezony. Celkem 44. epizodou celého seriálu. Obsah epizody: Bluey a Bingo předstírají, že Chilli a Bandita jsou hora, když

Dráp – S1E19

12. 6. 2024 0 Comments 0 tags

Epizoda Dráp (v originále The Claw) je 19. epizodou 1. sezony. Celkem 19. epizodou celého seriálu. Obsah epizody: Bluey a Bingo najdou v místním komplexu automat na drápky a jsou